Університетська клініка Сумського державного університету

Університетська клініка Сумського державного університету створена за Європейським зразком, лікарями якої є професорсько-викладацький склад медичного інституту. Клініка має широкий спектр медичних послуг, індивідуальний підхід, доброзичливу атмосферу і високу якість обслуговування пацієнтів.

Тепер Вам не потрібно шукати можливість отримання консультацій професорів, доцентів, асистентів кафедр по всьому місту – просто зверніться до нашої клініки. Провідні фахівці проведуть консиліум біля пацієнта у разі складного клінічного випадку.

В УК прийом ведуть лікарі за всіма спеціальностями.

Найкращі педіатри забезпечують щоденний прийом дітей.

Крім висококваліфікованої лікарської допомоги в комфортних умовах клініки, сучасне медичне обладнання забезпечує проведення таких обстежень як УЗД дітей та дорослих, спірографії, реовазографії, ЕКГ, ЕЕГ.

Для зручності пацієнтів, в УК проводиться лікування в умовах денного стаціонару та фізіотерапевтичного відділення під спостереженням кваліфікованого медичного персоналу.

Фізіотерапевтичне відділення оснащено новітньою апаратурою, за допомогою якої проводяться такі процедури: електротерапевтичні, магнітотерапевтичні, аерозольтерапія, світлотерапія, ультразвукова терапія, масаж.

Крім класичного масажу в послугах УК є проведення апаратного лімфодренажного масажу, що сприяє корекції фігури, зменшенню ваги та проявів целюліту. Пройти курси фітотерапії та кисневої терапії дозволяє наявність фітобару.

Важливим напрямом діяльності УК є медична та фізична реабілітація. Фахівці-реабілітологи розроблять лікувальні, реабілітаційні і оздоровчі методики комплексної програми для підтримки і відновлення здоров’я пацієнтів з болем у спині, остеохондрозом, протрузіях міжхребцевих дисків, сколіозом, артрозом, наслідками травм та іншими захворюваннями опорно- рухового апарату.

Комплексна реабілітація включає: лікувальний масаж, фізіотерапію та гідрокінезіотерапію. Температура води та обладнання басейну Університетської клініки дозволяють проводити оздоровчо-лікувальні заняття у різних вікових групах з індивідуальним дозуванням навантажень.

Використовуючи сучасні методики оздоровлення дітей під час плавання, інструктори адаптують дитячий організм до водного середовища, в ігровій формі мотивують до занять у басейні та надають рекомендації батькам щодо профілактики захворювань і загартовування дітей.

Гідрокінезіотеріпія з медичним супроводом показана особам із порушеннями функцій опорно-рухового апарату, захворюваннями нервової, серцево-судинної систем та ін. У басейні проводяться заняття для майбутніх мам. Інструктори розробляють індивідуальні та групові аквапрограми для вагітних.

Залах ЛФК призначенні для занятть з корекції ваги тіла. Рухові програми включають елементи коригуючої та лікувальної гімнастики, йоги, пілатесу.

Наші переваги: висока кваліфікація лікарів, доступні ціни за якісні медичні послуги, зручний графік прийому. Прийом дітей і дорослих здійснюється за попереднім записом.

Для цього необхідно зателефонувати нам за номером: 0993630171, 0976456946 або прийти до УК за адресою: провулок Академічний, 9. Довірте себе професіоналам.