Університетська клініка надає послуги населенню

З лютого 2017 року розпочала надавати послуги населенню північно-східного регіону України університетська клініка Сумського державного університету. Прийом ведуть висококваліфіковані спеціалісти - доктори та кандидати медичних наук, професори, доценти, широко відомі в Україні та її межами фахівці.

У поліклініці забезпечено можливість проведення сучасних діагностичних методик обстеження хворих: працює біохімічна лабораторія, кабінети функціональних методів дослідження та УЗД. За призначенням лікаря проводиться широких спектр медикаментозних та фізіотерапевтичних методів лікування пацієнтів, працює масажний кабінет, лікувальний басейн.

Нашими перевагами також є можливість лікування хворих в умовах денного стаціонару, зручна процедура запису на прийом до одного чи декількох спеціалістів, наявність підготовленого згідно сучасних стандартів, ввічливого середнього медичного персоналу, зручність розташування та значно нижчі ціни у порівнянні з подібними закладами в Україні та її межами.

Університетська клініка – це висококваліфікована лікарська допомога, комфортні умови, широкий спектр медичних послуг, індивідуальний підхід, доброзичлива атмосфера і висока якість обслуговування пацієнтів за помірну ціну. Вас приємно вразять ціни консультативного прийому, діагностичних послуг та лікувальних маніпуляцій в Університетській клініці порівняно з іншими медичними центрами міста. Довір себе професіоналам.  

 

НАШІ ПОСЛУГИ

  • Прийом лікарів за всіма спеціальностями
  • Проведення консиліумів
  • Щоденний прийом дітей педіатрами
  • Ультразвукова діагностика у дітей та дорослих
  • Функціональна діагностика (електрокардіаграфія, спірографія, реовазографія, електроенцефалографія...)
  • Лікування в умовах денного стаціонару
  • Фізіотерапевтичне лікування та гідрокінезіотерапія
  • Медична та фізична реабілітація

Наші контакти: м. Суми, перевулок Академічний, 9 (біля приміщення інституту бізнес-технологій "УАБС"). Телефони клініки – 0993630171; 0976456946. Центр комп'ютерної томографії - 0956723255. Е-адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

КОНСУЛЬТАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ

Ціни для співробітників та студентів СумДУ

НАШІ ЦІНИ (ІІ)

НАШІ ЦІНИ (ІІІ) ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА

НАШІ ЦІНИ (ІV) КОМП'ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ

НАШІ ЦІНИ (V) РЕНТГЕНОДІАГНОСТИКА

НАШІ ЦІНИ (VІ) ПОСЛУГИ БАСЕЙНУ

НАШІ ЦІНИ (VІI) ХІРУРГІЯ

НАШІ ЦІНИ (VІII) УЗД

НАШІ ЦІНИ (ІХ) СТОМАТОЛОГІЯ

НАШІ ЦІНИ (Х) КОСМЕТОЛОГІЯ

НАШІ ФОТОГРАФІЇ