Університетська клініка надає послуги населенню

З лютого 2017 року розпочала надавати послуги населенню північно-східного регіону України університетська клініка Сумського державного університету. Прийом ведуть висококваліфіковані спеціалісти - доктори та кандидати медичних наук, професори, доценти, широко відомі в Україні та її межами фахівці.

У поліклініці забезпечено можливість проведення сучасних діагностичних методик обстеження хворих: працює біохімічна лабораторія, кабінети функціональних методів дослідження та УЗД. За призначенням лікаря проводиться широких спектр медикаментозних та фізіотерапевтичних методів лікування пацієнтів, працює масажний кабінет, лікувальний басейн.

Нашими перевагами також є можливість лікування хворих в умовах денного стаціонару, зручна процедура запису на прийом до одного чи декількох спеціалістів, наявність підготовленого згідно сучасних стандартів, ввічливого середнього медичного персоналу, зручність розташування та значно нижчі ціни у порівнянні з подібними закладами в Україні та її межами.

Університетська клініка – це висококваліфікована лікарська допомога, комфортні умови, широкий спектр медичних послуг, індивідуальний підхід, доброзичлива атмосфера і висока якість обслуговування пацієнтів за помірну ціну. Вас приємно вразять ціни консультативного прийому, діагностичних послуг та лікувальних маніпуляцій в Університетській клініці порівняно з іншими медичними центрами міста. Довір себе професіоналам.  

 

НАШІ ПОСЛУГИ

  • Прийом лікарів за всіма спеціальностями
  • Проведення консиліумів
  • Щоденний прийом дітей педіатрами
  • Ультразвукова діагностика у дітей та дорослих
  • Функціональна діагностика (електрокардіаграфія, спірографія, реовазографія, електроенцефалографія...)
  • Лікування в умовах денного стаціонару
  • Фізіотерапевтичне лікування та гідрокінезіотерапія
  • Медична та фізична реабілітація

Наші контакти: м. Суми, перевулок Академічний, 9 (біля приміщення інституту бізнес-технологій "УАБС"). Телефони клініки – 0993630171; 0976456946. Е-адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ СПЕЦІАЛІСТІВ

НАШІ ЦІНИ (I)

НАШІ ЦІНИ (ІІ)

НАШІ ЦІНИ (ІІІ) КОМП'ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ

НАШІ ЦІНИ (ІV) БІОПСІЯ-ГІСТОЛОГІЯ

НАШІ ЦІНИ (V) ПОСЛУГИ БАСЕЙНУ

НАШІ ФОТОГРАФІЇ